Łóżko jest sercem sypialni – białe łóżko do sypialni. Łóżko podwójne

Sypialnia jest jedynym miejscem w mieszkaniu, przy aranżowaniu którego trzeba trzymać się zasady minimalizmu. Tu najważniejszy jest spokojny sen. Wnętrze przeładowane zbędnymi bibelotami z pewnością nie będzie mu służyć.

Stylowym elementem, który sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach jest białe łóżko do sypialni. To mebel, który w tym pomieszczeniu wysuwa się na pierwszy plan. Kolorystycznie wkomponuje się w pokój utrzymany w jasnych tonacjach. Przy nieco ciemniejszych może być kontrastowym elementem przełamującym nieco ascetyczny charakter wnętrza. Kolor ramy nie musi być czystą bielą. W całej aranżacji ciekawym elementem może być odcień złamany kolorem wiodącym w całym wystroju sypialni.

Meblem niezbędnym w sypialni małżeńskiej jest łóżko podwójne. Musi ono być na tyle szerokie, by zapewnić odpowiedni komfort spania dwóm osobom. W tej kategorii producenci oferują łóżka o różnych wymiarach. W zależności od tego, jak dużą sypialnią dysponujemy, można skusić się nawet ma łoże szerokie na 2 metry. Największą popularnością cieszą się łóżka o szerokości 160 centymetrów. Tyle wystarczy, by wygodnie wyspały się na nim dwie dorosłe osoby.

 

Możesz również polubić…