Czy wypada założyć białą sukienkę na ślub koleżanki?

Ślub to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Poprzedzają go długie przygotowania, wybór sukni, sali czy obrączek. Z reguły bierze się go raz w życiu dlatego przykładamy dużą wagę do tego aby ten dzień był wyjątkowy.

Zaproszenie na ślub

Z radością przyjmujemy informację o zaręczynach bliskich nam osób. Jeszcze bardziej cieszy nas kiedy otrzymujemy zaproszenia na wesele. Oznacza ono, że będziemy w tym ważnym dniu uczestniczyć razem z nimi. Powinniśmy uczynić wszystko aby para młoda zapamiętała ten czas na długie lata.

Wybór odpowiedniego stroju

Jak ubrać się na wesele koleżanki? Czy biała sukienka będzie odpowiednia? Wszystko zależy od tego jak dobrze znamy pannę młodą. Jeśli nasze relacje są bliskie po prostu zapytajmy ją o zdanie. Niektórym kobietą kolor sukienki w ogóle to nie przeszkadza. Inne uważają, że biel zarezerwowana jest tylko dla nich. Jeśli nie jesteśmy pewni lepiej odpuścić i wybrać inny strój.

Niepowtarzalny dzień

Sami chcielibyśmy czuć się komfortowo na własnym weselu. Należy pamiętać, że panna młoda nie zawsze musi być miss piękności. Ze swojej strony powinniśmy jednak zrobić wszystko żeby to ona prezentowała i czuła się najlepiej. W końcu ten dzień należy do niej.

Wpis dzięki http://nawesele.com.pl

Możesz również polubić…